• Поради

Змішувачі ТМ Cersanit

Компанія Cersanit розуміє, наскільки важливим для вас є співвідношення витрат та ефективності. Ванну кімнату можна обладнати так, щоб зменшити комунальні платежі, а також зберігати водні та енергетичні ресурси. Ось чому для обладнання Cersanit, призначеного для ванної кімнати, ми використовуємо технологію Cersanit Water Save. АераторCersanit Water Save, який обмежує потік води, ручкаCersanit Water Save, що економить воду та енергію, енергозберігаючий механізмCersanitThermo-Block та економічно ефективна еко-функція душових комплектів – такий набір побутового обладнання означає дійсну економію у вашому домі.

Продовжити

Поради при виборі керамічної плитки для підлоги

Проведення ремонту, оформлення будинку чи офісу змусить подумати про стан підлоги. Ясно, що хочеться зробити все швидко, дешево, і щоб покриття служило не один рік. Адже, підлога - є чи не одним із найважливіших елементів дизайну. Якщо сама плитка для підлоги була обрана якісно із урахуванням всіх правил, то покриття прослужить довго.

Продовжити

Керамічна плитка в магазині "Квадрат"

Доки людина не зустрінеться з проблемою наодинці - доти не зрозуміє її суть. Так було і в мене, коли я купив нову квартиру і задумався про ремонт. Одразу виникла купа запитань: що купувати? де купувати? які матеріали використовувати? як все зробити правильно і красиво?

Продовжити

Вибираємо керамічну плитку для кухні

Жодна кухня не може обійтися без плитки. Центр керамічної плитки «Квадрат» може запропонувати вам будь-яку плитку для кухні – від зразків класичного стилю до незвичайних дизайнерських варіантів.

Продовжити