• Поради
  • Яку плитку до ванни вибрати? Світла чи темна ванна?

Яку плитку до ванни вибрати? Світла чи темна ванна?

Кожен, хто шукав керамічну плитку для ванни знає, що надлишок кольорів, моделей та ідей, змусять голову піти обертом. Як в цих умовах здійснити вдалу покупку?

Стіни та підлогу ванни можна розглянути як простий фон – нейтрально, приглушено, підібрати їх оформлення так, щоб підкреслити основний елемент. Ванна кімната може бути ефектною завдяки оздобленню, навіть якщо її вміст є досить стандартним. Найголовніше, вибираючи плитку до ванни, думати про цілий інтер'єр.

Зазвичай плануванню ванної кімнати ми надаємо дуже великого значення. Як найбільш інтимне приміщення, ванна є виразом особистого фантазії власників. Тут ми можемо довіритись своєму смаку, випробувати власну уяву і запланувати дизайн в улюбленому стилі або кольорі, незважаючи на ціну на плитку для ванни.

Світла керамічна плитка для ванни

111Це природний вибір, якщо ми хочемо отримати відчуття простору, чистоти і свіжості. Це добре для людей, яким мало світла. Дизайн зі світлою керамічною плиткою для ванни допоможе прокинутися вранці і відпочити в спокійній атмосфері ввечері.
Як правило, стіни по всьому будинку світлих відтінків, тому цей тон утотожнить її з іншими кімнатами – такий дизайн не підкреслить її виняткових функцій чи особливого характеру. Важливою особливістю світлого відтінку стін і підлогових покриттів є те, що він дозволяє гармонійно приховати білу сантехніку.

Особливим випадком є біла ванна. Можливо комусь дизайн білої плитки в поєднанні зі сталевими радіаторами і скляними елементами здастся занадто холодним і стерильним. Саме тому популярними є бежеві, теплі піскові кольори і апетитні відтінки ванілі, які елегантно поєднуються з сучасними меблями, одночасно додаючи кімнаті затишку. Крім того, ціна на плитку для ванни такого відтінку може бути дешевшою.

Темна плитка до ванни

black brickНа темному тлі стін і підлоги всі меблі і аксесуари – унітаз, раковина і білий радіатор – виходять на перший план. Темна плитка є ідеальним рішенням, якщо ми хочемо сконцентрувати увагу на складних формах сучасної модної серії нової лінії для ванної кімнати (відповідно і статус ціни на таку плитку для ванни буде вищим).

Темна ванна – це несподівано вдале рішення: незважаючи на всі застороги, що темні стіни зменшують простір, дизайнери інтер'єрів пропонують їх в маленьких ваннах без вікон, досягаючи безпрецедентного еффекту таємничого ванного кабінету.