• Поради
  • Вибираємо керамічну плитку для кухні

Вибираємо керамічну плитку для кухні

Жодна кухня не може обійтися без плитки. Центр керамічної плитки «Квадрат» може запропонувати вам будь-яку плитку для кухні – від зразків класичного стилю до незвичайних дизайнерських варіантів.

 

Які частини кухонного приміщення можна оформити за допомогою плитки?

kitchen brickКерамічна плитка для кухні може бути використана буквально скрізь – і на стінах, і на підлозі. Іноді стіни оформлюють плиткою повністю – це зручно, бо кераміка дуже просто миється, з неї легко прибрати будь-які забруднення, що можуть трапитися під час приготування їжі. Але є інший варіант – зробити за допомогою плитки так званий «фартук» : тобто оформити нею зону плити та мийки, де на стіни найчастіше потрапляє волога, жир і т. і.

Візерунки, принти та фактури на плитці: вражаюче різноманіття!

Щоб обрати керамічну плитку для кухні, варто дізнатися, які варіанти розфарбувань найчастіше використовуються, і як їх можна обіграти у кухонному інтер’єрі:

• Однотонна плитка для кухні блідих, пастельних відтінків. Придбайте її, якщо планується поєднання зі шпалерами з виразним візерунком, кухонним текстилем з яскравими принтами або іншою плиткою насиченого кольору і/або з принтом.
• Яскрава однотонна плитка керамічна для кухні може стати кольоровим акцентом – наприклад, нею можна оформити зону приготування їжі або обідню зону.
• Плитка на кухні може імітувати мармур, бруківку, граніт чи інші види каміння. Також кам’яні принти зазвичай використовуються для плитки, що кладеться на підлогу. Можна обрати на підлогу плитку з імітацією кам’яної мозаїки чи паркету.
• Керамічною плиткою для кухні, що імітує деревину, найчастіше декорують інтер’єри кухонь у еко-стилі або стилях кантрі чи прованс.
Для підлоги доцільно обирати варіанти з неслизькою поверхнею. На стіни зазвичай кладеться плитка керамічна для кухні з глянцевою, дуже гладкою поверхнею, але існують і красиві варіанти з рельєфними візерунками, які також не створюють складнощів у догляді.
У «Квадраті» на вас чекає дуже широкий асортимент плитки керамічної для кухні: від фірм-виробників з України, Польщі, Чехії, Італії та Іспанії.