• Поради
  • Керамічна плитка в магазині "Квадрат"

Керамічна плитка в магазині "Квадрат"

Доки людина не зустрінеться з проблемою наодинці - доти не зрозуміє її суть. Так було і в мене, коли я купив нову квартиру і задумався про ремонт. Одразу виникла купа запитань: що купувати? де купувати? які матеріали використовувати? як все зробити правильно і красиво?

shop kvadratВажливим було співвідношення ціна/якість. Особливо мене цікавила ванна кімната. Я ніяк не міг вирішити як її облаштувати. І я, як будь-яка людина, що вливається в нову сферу діяльності та проблем - почав шукати допомоги у спеціалістів.

Обійшовши купу магазинів та обнишпоривши інтернет найбільш кращим мені здався інтернет магазин керамічної плитки "Квадрат", який і допоміг мені вирішити ці питання. Значною перевагою даного ресурсу є його простота, зрозумілість та зручність у користуванні. Досить зручний пошук та вдалий інтерфейс роблять магазин не просто платформою для продажу товару, а й гарним помічником у пошуку необхідної інформації.

Для зручності усіх нових відвідувачів, або постійних користувачів на сайті представлена досить зручна форма зворотнього зв'язку. Заповнивши її ви гарантовано отримаєте консультацію провідного менеджера з продажу, який залюбки вас вислухає і надасть кваліфіковану допомогу. Хлопчина, який допоміг мені - Андрій, виявився не тільки ввічливим, а й досить терпеливим! Я довго не міг пояснити що саме хочу! Та він, задаючи питання та пропонуючи ті чи інші варіанти плитки - зумів виявити мою потребу та дати те що мені було потрібно.
Ще однією зручною річчю є ПОШУК товару. Сучасний дизайн сайту дає змогу задати ті чи інші критерії пошуку, аби спростити вибір товару до мінімуму, що значно економить час та нерви.

Варто не забувати також про великий асортимент товарів! Різні гамми кольорів, різна форма, розмір, товщина зможуть задовольнити найвибагливішого покупця. Обговорення менеджером всіх етапів покупки та доставки забезпечують прозорість та зручність.

Отже, якщо ви любите гарний сервіс, гарну ціну та якість товару, що купуєте, тоді магазин "Квадрат" найкращий помічник в питанні вибору керамічної плитки!

Сергій Остапчук, вдячний клієнт магазину.