• Поради
  • Поради при виборі керамічної плитки для підлоги

Поради при виборі керамічної плитки для підлоги

Проведення ремонту, оформлення будинку чи офісу змусить подумати про стан підлоги. Ясно, що хочеться зробити все швидко, дешево, і щоб покриття служило не один рік. Адже, підлога - є чи не одним із найважливіших елементів дизайну. Якщо сама плитка для підлоги була обрана якісно із урахуванням всіх правил, то покриття прослужить довго.

brick floorПлитка керамічна - це міцний, довговічний і вологостійкий матеріал. Плитка - прекрасний варіант для покриття підлоги. Особливо це відноситься до ванних кімнат, коридорів і кухонь. Чому ж вона так популярна? Головна її перевага - довговічність. Крім того, під плитку легко прокладається «тепла підлога», яка компенсує низьку температуру плитки взимку. Дуже зручна плитка підлога і на кухні, адже, доглядати за нею надзвичайно легко. Вона чудово витирається за допомогою простої ганчірки і прального порошку.

На момент купівлі плитки для підлоги, кожен вже знає, в якому місті її будуть використовувати. Обирайте цей матеріал відповідно до умов його експлуатації. Керамічна плитка може по-різному вбирати в себе вологу. Особливо це важливо для керамічної плитки, яка буде використовуватися для облицювання зовнішніх фасадів. При низькій температурі ввібрана волога буде розширювати плитку на підлозі, в результаті чого вона розпочне тріскатися. Але, відсоток вологовбирання — це не один критерій, за яким рекомендують купувати плитку для підлоги. Звертайте увагу і на зносостійкість, при купівлі плитка для підлоги. Саме стійкість керамічної плитки до зносу визначається кількістю оборотів шліфувальної машини, які взмозі витримати плитка, до появи перших пошкоджень. Важливо також вибрати розмір плитки правильно. На поличках більшості магазинів продається плитка у вигляді квадрата або прямокутника. Її довжина і ширина змінюється від 10 до 60 сантиметрів, а товщина — від 0,5 до 2,5 сантиметрів. Крім того, керамічна плитка має деякі властивості, які звичайна людина може визначити самостійно без стронньої допомоги:

  1.  Керамічна плитка не може бути з нерівними краями. 
  2. На плитці не має бути навіть незначних відколів і тріщин.
  3. Якщо сам малюнок плитки має зернистість, то це вже неякісна керамічна плитка.

Якщо ви зацікавлені в купівлі якісної та оригінальної керамічної плитки зверніть увагу на вітчизняного виробника. Зазвичай, українська полова плитка ціною відрізняється від закордонної. Плитка нашого виробництва- дешевша. Вітчизняна продукція відрізняється стильним сучасним дизайном, використанням екологічно безпечних і довговічних матеріалів. Українські плиткові заводи реалізують свою продукцію на протязі багатьох років. Плитка полова ціна українського виробництва із задоволенням закуповують не тільки вітчизняні магазини та організації, але і закордонні. Це гарне співвідношення ціна-якість.